Звіт про закупівлю та відправку допомоги бійцям

29.06.2015, 13:26

Закуплено 27 комплектів форм у Наталія Селюк
та 27 пар берців, для бійців.
Також наші бійці з 53 бр. дочекалися форми, берці, аптечки та розгрузку, вони дуже задоволені, адже наші Александр Кононов та Вікуля отримали від нас посилку та особисто передали бійцям.
Ми разом з Александр Мартынюк трохи допомогли медикам з медициною, ми оплатили скальпелі та леза до них, сьогодні САША все вручив медикам.
Заходив до нас Андрей Мышастый та допоміг цілим рулоном будівельної плівки, яку дуже просила 54 бригада, Дашуля наша принесла нам 500 грн, та трохи посуду і цукерок для бійців, а Алексей Карбовский привіз кастрюльки, сковорідки, і багато всього необхідного.
А ще приємно приїжджати в гості до друзів, які завжди тебе чекають, От я і заїхала до Леонид Панченко і була просто завалена подарунками, ні ні ні не для себе, а звісно для хлопців, наколінники цілі ящики, рюкзаки, ліки…ну і звісно перепав і мені подарунок, тепер стоїть і радує моє око на робочому столі, дякую тобі Леонід, ти надарував нам справжніх скарбів!!!
Ще отримали медицину від Дмитрий Витов, а ми йому віддали речі, які нам передали з самого Мадриду щирі українці, одяг був для цивільних, тому Дмитро іх швидко прилаштує, а Іра Галевич дякую за доставку речей зі Львова.
А наші бандани майже пошиті, наша Настя Осаченко як фея з моторчиком, все зробила вчасно з своєю мамою, дівчатка, ми Вам щиро вдячні!!!
Богдан Ковалев і Alexey Alexios Lipiridi ви вже пробачте за нібито 30бр., сама не думала, що натрапляю на таких, Бог їм суддя.
P.S. Тепер подяка від 81 бр., стала прикрасою нашого офісу, Александр Петренко дякую, і передавай вітання хлопцям від нас.