Війна, футбол, діти….

03.09.2015, 15:28

Війна, футбол, діти…. Ви навіть не уявляєте цих шалених днів, які ми пережили!!!

Тож перша подяка, ні навіть не так – постійна подяка Ярослав Куц та юридичній компанії “А.Два.Ка” за перераховану суму у 8000,00 грн для моїх хлопців,  все куплено та вже відправлено бійцям.
Також велика подяка Олег Калініченко та Олегу Дмитрійовичу Назарчуку за 3000,00 грн, це 2 пари класних берців для розвідки та форми, ми дуже дякуємо, що Ви нас постійно виручаєте фінансово.
Також подяка Игорь Хрусталев та Віктору з фонду “СЕРЦЕ УКРАІНИ” за медицину та печиво для діток з Валуйськоі школи Луганської області.
Також дяка Леді Івановій та Марині за деякі теплі речі, шкарпетки, печиво, чай, мило і різні дрібничок від Александр Мартынюк та Варта та Захист дякую за зігрівайки, а Виктор Горенецкий дякую за гарні ціни, суперовий магазин та подарунки для хлопців;)
Наш фонд вчора організував і вивіз хлопців на матч з Іспанією…це було море радості та посмішок, хоч наші і програли, та хлопці були на сьомому небі від щастя, бо вони ще ні разу не були на стадіоні.
Також дітки з Валуйськоі школи отримають речі, які ми всі разом з Вами збирали, там і канцелярія і речі, солодощі, ліки та засоби гігієни.
Наші хлопці з 8 полку будуть отримувати подарунки на завтрашнє свято прямісінько на новій пошті вже завтра, тож всі 9 коробок були відправлені вже сьогодні. В коробках і Плитоноски, РПС, підсумки, берці, форми, шкарпетки, і просто нескінчаємий список того, що ми змогли купити хлопцям.
А ще був відправлений генератор для 72 бригади то Алексей Низамеев
лови подарунки та гарні берці 46 розміру віМикхаил Лиммм також цигарки від Ігоря Хрусталева та всякі потрібності;)
Ще 93 отримає презенти Арам Степанян Танцор Шестая Ротааа теж маєте завтра бути з подарунками каремати, підпопники цигарки від Ігорь Хрусталев та гелі для душу від Ольга Ткаченко
Наш Кірюха Кирилл Никитченко
і Санька сьогодні натягалися коробок, працювали як бджілки;) а дівчатам моїм вже ціни немає;) дякую вам!
Тож друзі всі хто дійсно вартий слів “ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАІНИ” я хочу привітати зі святом і побажати мужності, терпіння та стійкості.
Дякую Вам Всім, адже ми кожен по своєму і є справжніми захисниками.