Відпочинок дітей Героїв в Українських Карпатах

01.04.2023, 18:57

 

Діти Героїв провели різдвяні канікули в одному з найвідоміших карпатських пансіонатів «Славський». 

Їм вдалось побувати на сучасній найбільшій екологічній фермі Східної Європи – Еко-фермі «Плай». Завітати до Державного історико-культурного заповідника “Тустань” та історико-краєзнавчого музею “Сколівщина”. Піднятися на вершину гори Погар. Взяти участь у майстер-класах з приготування різдвяної куті, гри на барабанах, виготовлені памʼятних виробів з глини. Відвідати чарівний Львів, Музей Науки, Український Католицький Університет. А ще – покататися на квадроциклах, зануритися в активні види спорту та весело розважитись у колі однодумців.

 

“Діти відвідували українські музеї, історичні та екологічні екскурсії, кулінарні та психологічні майстер-класи, уроки музики, обговорювали кінострічки, відвідували СПА-процедури, а також  знайшли нових друзів та підтримку від людей, які їх розуміють. Впродовж двох тижнів ми спостерігали зміни в їхній поведінці і навіть в очах. Ми дякуємо усім, хто долучився до цього відпочинку і допоміг нашим дітям через такі банальні речі, на які особливо зараз не завжди є час та бажання, подарувати їм ці емоції та трохи душевного спокою”, – діляться представники Благодійного фонду “Антитіла”.

 

Дякуємо організаціям і окремим небайдужим, завдяки кому ця поїздка стала можливою: “Таврійські Ігри”, “Всеукраїнська Асоціація Музичних Подій UAME”, “DC Link Group” та всім, хто підтримував і підтримує проєкт Фонду з допомоги дітям!

 

Документальний фільм “Діти Героїв: відпочинок у Карпатах від БФ “Антитіла” – це підсумок першого дитячого кемпу та можливість через відео передати емоції та враження дітей, розповісти, де вдалося побували і що побачити.

 

“Ми плануємо відкривати цим дітям світ. Найближчим часом хочемо організувати поїздку за кордон. Дасть Бог, це будуть Сполучені Штати Америки або Велика Британія. Ми будемо використовувати усі наші звʼязки і можливості для того, щоб втілити цю ідею в життя. Аби малеча, юнаки і дівчата побачили світ, познайомилися з іншою культурою, відпочили, набрались емоцій та вражень. Ну і звичайно, коли Україна переможе, ми зробимо все, щоб ці дітки мали змогу щоліта приїжджати на узбережжя сонячного Криму на власну базу відпочинку. Саме так і буде!”, – розповідає Тарас Тополя, співзасновник БФ “Антитіла”.