Про фонд

Благодійний Фонд «АНТИТІЛА» – некомерційна благодійна організація, заснована в м.Києві музикантами гурту Антитіла.

Історія Фонду бере свій початок з волонтерського об’єднання громадян “Вільні UA”, яке навесні 2014 року почало збирати кошти, закуповувати і доставляти все необхідне безпосередньо на фронт, з метою підтримки українських громадян, задіяних у обороні України під час російської анексії Криму та війни на Донбасі. До об”єднання увійшли музиканти гурту «Антитіла» Тарас Тополя і Сергій Вусик, підприємець Катерина Нечаєва, режисер і письменник Руслан Горовий, а також друзі та небайдужі люди, які вважали своїм обов‘язком підтримувати Україну.

Протягом наступних років волонтерське об”єднання розвинулося до повноцінного благодійного фонду. Об’єм наданої допомоги Збройним Силам України перевищив позначку в 8млн. грн, а сфера діяльності розширилася до мистецьких і гуманітарних проектів, таких як виставка у штаб-квартирі ООН “Ukraine EXIST” у 2015 році з метою поширення правди про війну в Україні закордоном, здійснюючи контрінформаційний супротив російській пропаганді.

 

Сьогодні, під час широкомасштабної російської агресії проти України, музиканти гурту Антитіла з першого дня війни несуть службу у підрозділах 130 батальйону ТРО, а БФ «Антитіла» посилює свою роботу з допомоги Збройним Силам України, а також цивільним особам, і визначає три основних напрямки роботи:

  • Підтримка ЗСУ засобами захисту, розвідки і медицини.
  • Підтримка дітей та сімей загиблих військових.
  • Ремонт бронетанкової, вантажної та автомобільної військової техніки.

Наша команда

ТАРАС ТОПОЛЯ

Засновник
Фронтмен гурту Антитіла, спікер Молодіжної Ради при Президенті України, молодіжний Посол UNICEF в Україні (2019-2022), стрілець-парамедик 130 батальйону ТРО.

Наглядова рада

СЕРГІЙ ВУСИК

Голова наглядової ради
Директор, співзасновник гурту Антитіла, музикант, режисер, член наглядових рад ГО ВАМП та ГО УААСП, стрілець-парамедик 130 батальйону ТРО.

Дмитро Нужний

Звукорежисер гурту Антитіла, водій-стрілець добровольчого формування «Загін територіальної самооборони «Березняки», в/ч А7040, волонтер.

Денис Федюнін

Координатор проектів ІПО, водій-стрілець добровольчого формування «Загін територіальної самооборони «Березняки», в/ч А7040, волонтер.

Дмитро Водовозов

Музикант гурту Антитіла, водій-стрілець добровольчого формування «Загін територіальної самооборони «Березняки», в/ч А7040, волонтер.

Михайло Чирко

Музикант та дизайнер гурту Антитіла, волонтер. Підприємець, співзасновник інтернет-магазину MonkeyMusic.