Поїздка в зону АТО в лютому 2015р.

11.11.2015, 12:30

Звітую про поїздку:
56 бригада, витрачено – 0 гривень!!!
відвезено – товста плівка для обшивки бліндажів (я намутила безкоштовно😜), дощовики, гелі для душу від Ольга Ткаченко, миючі засоби та ліки від Ирина Крикун, смаколики та різні продукти відАлександр Благий, домашня та смачна випічка від Елена Нечаева, павер-банки 2 шт. від дівчат подруг Ruslan Gorovyi, сухе молоко (намутила).
26 бригада – 0 гривень!!!!
отримала плащі від Ірини Крикун, продукти та смаколики від Благий Александр та його друзів, ну і головну річ – ПНВ ( це нам повернули хлопці з нацгвардіі і ми передали його в користування далі), також миючі засоби, і деякі потрібні речі і теплі костюми від Мартинюка Саші.
72 бригада – 0 гривень!!!
Відвезено не багато, навігатор (віддала свій), та ще деякі речі.
43 бригада – 1500грн.!!!
Закуплено чоботи пінні утеплені – 1500 грн., також відвезено продукти, миючі засоби та різні дрібнички.
Дяка за паливо АЗК КЛО, тож вартість поїздки склала 1500грн.😜економно зате все потрібне відвезли та побачили рідні личка!!!

Тепер про відправлене в Луганську область та відправки новою поштою – відправлено посилки нашому Сашку з 54 бр., дякуючи Владимир Волков і його другу які дали нам кошти, ми змогли купити Сашку теплу горку за 1200 грн., та зібрати все необхідне.
Також від Александр Мартынюк відправлено пічку хлопцям з 208бр, та від себе я придбала бійцям ніж мультитул.
Також на 28 бригаду відправлено медицину та генератор від Ирина Крикун та українців в Італії, та куплені подарунки від мене та Кирилл Никитченко набір ключів та рукавиці, також ключі від Саши Благий та домкрат від Саші Мартинюка.
80 бр. отримала наколінники, Розгрузки, теплі рукавиці, балаклави та берці на загальну суму 3500грн.
Ну от наче й все… Дякую всім за допомогу!!!
Разом переможемо!!!