Поїздка в зону АТО 7 липня

07.07.2015, 12:54

Тарас і Сергій все відвезуть бійцям вчасно, все добре, наших там дуже чекають 17 танкова та 26 бригади.
Велика всім подяка за допомогу у зборі, Olha Kovalchuk навіть сітки маскувальні роздобула, Настя Осаченко пошила бандани, Леонид Панченко дав нам налокітники та ще багато речей, Kirill PilipenkoLiudmyla Vyshnivska-Levchuk як завжди підтримали і дали для бійців 12 аптечок, Наталія Селюк вчасно відшила всі замовлені форми, Андрей Мышастый приніс будівельну плівку та зробив таблички “обережно міни”, Алексей Карбовский посуд для бійців, 180 грн. та купу позитивних емоцій, Кирилл Никитченко нас страхує з усіх боків, адже ми теж не все встигаємо, тому він вже 2 день все докупляє та забирає до поїздки, Александр Мартынюк твої чудо-пластирі спакували,Дмитрий Витов мазі та ліки які ти привіз вже складені в коробки,Ольга Ткаченко твої креми, шампуні і всі засоби зараз врятували нас,Марина Шляпина креми для гоління вже теж складені і чекають зустрічі з своїми майбутніми власниками, Вовка Володимир Регеша ну подарунки від тебе не можна не помітити, займають пів мого коридору і теж чекають на відправку до бійців, а інші “тихі” подарунки вже використовують хлопці, дуже дякували тобі за них;)
Елена Нечаева и Наталья Гембий вже звикли до термінових пакувань до поїздок, тож все допомогли швиденько скласти, Також ще встигну завтра вислати кілька посилок для бійців з 59 бр., до яких ми не потрапимо в цю поїздку…
Лишилося зовсім трохи, тож хлопці на чемоданах, а я з спокійною душою зможу відпочити, знаючи що все зібрано і іде на фронт.
Александр Кононов и Вікуля дякую за подарунки хлопцям, вони дуже чекають…
А ще більше я зраділа, коли Тарас сказав, що в нас з’явилися грошіСтепан Валько ми ще раз дякуємо Вам за таку допомогу, ми дякуємо всім хто допомогає коштами нам на рахунок, тепер нереальне стане реальним, ми зможемо докупити хлопцям робочий одяг на змінку для будівництва бліндажів, розгрузочні пояси та рації!!!!
Урааааа!!!!! Ми поїдемо в повному комплекті, нам вдалося зібрати вже майже все!!!
Українці ви просто неймовірні!!!

Уночі вже хлопці повернулися зі сходу. Розвезли все необхідне нашим хлопцям. 17-та і 26-та бригади. Цього разу маршрут був досить коротким, справилися оперативно.
Дякуємо всім, хто долучився фінансово та матеріально.
Хеппи Дейс і Елена Нечаева зібрали пакунки і підтримували нас подумки, як і всі ви. А ми це відчували!!
Мікроавтобус від Степан Валько і Nataliya Valko пролетів заправленийВячеслав Стешенко і “КЛО” 1500 км, як на крилах!
Нашу команду цього разу, за власним бажанням, доповнили спецпризначенець Андрій, Олександр Гадомський і Сергій, справжній шуммахер )
Аптечки від Кирила Пилипенко, Iryna Pylypenko і Tonya Levchuk передані в руки командира під розписку.