Поїздка в зону АТО 12 вересня 2015р.

12.09.2015, 16:58

Друзі дуже важко зібрати все до купи, але я намагатимуся розповісти все і подякувати Всім Всім Вам хто долучився до
цієї величезної поїздки по Донецькій та Луганській областях. Звіт буде дуже великий і зайняв дуже багато часу для його написання. Поїздка була для хлопців цього разу дуже складна, адже всі точки де розташовані підрозділи, були розкидані між собою на великій дистанції, дороги жахливі, та як завжди наші Тарас з Сергієм не дивлячись на труднощі, подолали важку дистанцію та дісталися додому. Авжеж не без пригод, бо наш вірний кінь, який нам віддали Степан та Наталья Валько, трохи почав хандрити, і не витримав навантаження й відмовився подавати хоч якісь ознаки життя, хлопці змерзли та промокли, сиділи голодні та холодні посеред дороги, дах бусика після зимового ДТП був в дірках, які ми не змогли зробити, отож хлопці вимокли до нитки. Але на такі випадки в нас завжди є вірні друзі серед всіх Вас, Саня і Вікуля Кононови, дякуємо Вам, що врятували наших хлопців від голоду, холоду та небезпеки, ви як завжди примчалися на допомогу, а хлопці повернулися поїздом, точніше двома поїздами, бо була проблема з квитками. Але добре все те, що закінчується добре.
Турне наших хлопців на цей раз було надважке, 11 точок в тому числі шпиталь в Курахово.
Завдяки Вам ми змогли допомогти та забезпечити 11 підрозділів бійців на самому передку, а саме:
43 бригада артилерія – отримали Флюгер-підставку під метеостанцію вартістю 3890грн., бензопилу і мастило вартістю майже 2000грн.
72 бригада – ПНВ – 5028грн. (доставлене хлопцям трохи раніше), отримали рації Motorola TLKR80 3 шт. загальною вартістю 5465,97грн., отримали гарну форму та берці від Олександра Мартинюка та Вікторіїї Науменко, та ще одні берці від Олександр Петренко, сигарети від Taras Kostjuk
та різні смачні Італійські вкусняшки від Ірини Крикун та їі команди, яблука, кизил від мого дяді Саші, пиріжки та помідори від Олени та Андрія Сакун та батарейки від Андій Мишастий та Волонтер 22.
Хлопці з 1039 – отримали 2 палатки, сигарети, пиріжки та яблучка на загальну суму 1900грн.
501 ДШР – отримали 9 глушителів 5,45 загальна вартість 10800грн., плейти (укорочені жилети під броне плити) 7шт. загальна вартість 6755грн.
56 бригада – отримала 1 буржуйку від Олександра Мартинюка і його команди “ВАРТА ТА ЗАХИСТ”, сидушки-каремати 7шт – 330грн, ПНВ – 5028грн, бінокль – 960грн, розгрузку від Олександра Мартинюка, будівельна плівка, різні смачні штучки від Українців в Італії, пиріжки, сигарети, посуд, маск сітка, та багато різних потрібних предметів в побуті на передовій.
56 бригада 21бат.,3 рота – отримали ланцюгову пилу та мастило до неї – 1613грн, дощовики 5шт. – 850грн, також цигарки, яблука та Італійські смаколики, спальники.
Нац.гвардія (з деяких причин ми не вказуємо підрозділ за для безпеки хлопців) – отримали допомогу на загальну суму 25790грн. А саме:
Посуд – тазики, відра оцинковані, сухе пальне, провід ШВВП, лампочки, комплекти розеток та вилок, патрони до лампочок, подовжувачі на 5 гнізд, карабіни та мотузка, стиплер будівельний, колуни та сокири, лопати штикові та совкові, скоби до стиплера, ніж мультитул, рукавички робочі та теплі, дріт т\о, викрутки, змазки ВД40, цвяхи будівельні 100-150, каремати, плівка будівельна, балаклави, рукавиці тактичні, ліхтар тактичний, ланцюгова пила та мастило, рюкзак тактичний, камуфляж тактичний, ПНВ, дощовики, компас, сидушки-каремати, засоби гігієни, навушники активно-пасивні, маск сітка від Ольги Ковальчук та дівчаток з школи на Троєщині, маскувальний костюм, турнікети СІЧ, 2 буржуйки, спальники, бочку з само нагрівом води, смаколики, цигарки та багато іншого потрібного хлопцям в побуті та дошки від Наталії Парій, Хрестики, ікони та молитовні пояси від Григорія Хижняка.
26 бригада – отримали ланцюгову пилу і мастило до неї, смаколики, пиріжки, посуд та яблучка, на загальну суму 2200грн.
54 бригада – отримали ТЕПЛОВІЗОР, який нам віддали хлопці після того, як відслужили службу, тепер він теж в надійних руках, 2 біноклі – 2610грн., Рації Motorola – 1822грн., смаколики, цигарки, і багато інших потрібних дрібничок.
28 бригада – отримали приціл Crossman Centerpoint та бокову планку вартістю 5400грн, карти від картографічної сотні, овочі, смаколики, сигарети та інше.
На шпиталь в Курахово вивезли велику кількість медицини від Українців в Італіїї та Ірини Крикун та медицину, яку ми збирали тут поступово.
Для того, щоб трохи розгрузити наших хлопців, деякі підрозділи виїжджали до нас на Київ за купленими для них речами, а деяким бійцям та командирам, яких ми знаємо дуже добре, ми відправили речі поштою, бо інакше б нашим Тарасу та Сергію довелося провести на передовій тиждень, а то і два.
54 розвід.бат отримав Таран– 10 аптечок з медикаментами, якими нам допомогли Гоца та Благій, тактичні рукавиці, раціі Motorola 4шт. -7288грн., бінокль – 1650грн., ПНВ – 5028грн, кобура тактична, а також бінокль, інфрачервоний ліхтарик для посилення ПНВ, армійський рюкзак – від Ростислава Гоци та 2 маскувальні сітки від Ольги Ковальчук та дівчат з школи на Троєщині, які нам надали їх з великою радістю. Також на їх авто було раніше закуплено та передано гуму для автомобіля вартість – 6044грн.
93 бригада – отримали тактичні кобури, тактичні рукавиці, наколінники та налокітники вартість – 2360грн.
25 бригада медики – отримали рюкзак вартість 555грн.
53 бригада – планшет з картами вартість 1680грн, костюм маскувальний -350грн., рукавиці тактичні 5 пар – 1420грн.
19 ОМПБ – рукавиці тактичні, кобуру тактичні вартість – 790грн.
208 ЗРБР – планшет з картами, раціі, турнікети СІЧ, губки гемо статичні та бинти. Вартість 4246грн.
Бійцям з контр розвідки закуплено – приціл коліматорний – 2400грн, планка -450грн., берці 1600грн, ПНВ (БУ) – 1800грн, глушителі 5,45 – 1200грн, глушитель 7,62 – 1100грн., рукавиці тактичні 7 пар – 1988грн.
ВАРТІСТЬ ПОЇЗДКИ НЕ ВРАХОВУЮЧИ ВАРТОСТІ ТЕПЛОВІЗОРА ТА ДЯКИХ РЕЧЕЙ ПРО ЯКІ Я 100% ЗАБУЛА, СКЛАДАЄ 107677,00грн.
Всім велике спасибі за допомогу, основні кошти на цю поїздку нам надали Барташ Володимир Адольфович і його Компанія Worldwide Manufacturing, E.D. – 63995,00 грн., Торговий Дім «ГАЛКА» – 23100грн., Олена та Володимир Шепелі 4000, ПП ЛОТОС – 3000грн., 600$ від Тані та Алекса Мatsuka Rueb, Ольга Ткаченко – 5000грн., ПП Союз –Атлант – 3200грн., Ірина Крикун 60євро, і всім всім Вам, хто завжди перераховує кошти на нашу картку, нажаль кожного не згадаю тому, що не всі вказують прізвище, але частково напишу Солодуха Наталія, Попов Андрій, Персікова Олександра, Торіщак Леся та Роман, Ткачук Іван, Скіба Алла, Настя Осаченко, та всі інші хто долучається та не лишається байдужим до нашої спільної справи.
Також дякуємо нашим постійним помічникам Назарчуку Олегу та Калиниченко Олегу вони допомогли нам коштами у 8000грн., ми оплатили ними частину боргу за турнікети СІЧ, та ще й на додачу Вони допомагають нам постійно канцелярією і долучаються самі до доставок та відправок, допомагають транспортом та загрузкою авто перед поїздкою.
Також окрема подяка Вадиму Та інтернет-магазину «ПРАПОРЩИК» за надані каски нашим хлопцям в оренду для поїздки.
А ще величезна подяка мережі заправок КЛО, які завжди допомогають нам паливом і являються єдиними та незмінними спонсорами наших “ТУРНЕ НА СХІД”.
Велике спасибі Олесі Стужук та команді чарівних дівчаток за браслети-паракорди для бійців.
P.S. ГОРДО КАЖУ ВСІМ ВАМ, ЗАЛИШОК НА НАШОМУ РАХУНКУ 7600грн., можемо з понеділка починати працювати над новими списками потреб і планувати нову поїздку, тож долучайтеся, давайте разом примножемо цю суму та забезпечемо бійців, адже вони чекають на Нашу з Вами підтримку.