Новорічне привітання діток загиблих бійців АТО Голосіївського р-ну м. Києва

29.12.2015, 16:08

Сьогодні день був насичений та особливий… Особливий тим, що я та Олександр Гринівецький
спробували себе у ролі Снігурки та Діда Мороза. Саня в роль увійшов відразу, а я так… ходила поруч у блакитному пальто та намагалася щось робити.
Сьогодні ми зі своєю командою БО”БФ”ВІЛЬНІ-ЮА” їздили по Голосіївському району та вітали з Новим Роком діток, в яких загинули на війні татусі… Ольга Ткаченко, ми продовжили Вашу акцію “Дід Мороз від тата” і вирішили у своєму районі привітати діток особисто.
Ми привітали 12 діток різного віку від 1 до 14 років, реакція у батьків та дітей була різна; заходячи в кожен дім, всі були раді, одразу підіймався настрій у мам, бабусь і дітей, деякі мами були шоковані і питали, хто ми…? А ми скромно відповідали, що ми прийшли привітати дітей.
Я хочу висловити велику подяку Сашку, адже більшість подарунків, тобто майже всі, він закупив за особисті кошти, Саня, я вже тобі казала, та повторюся ще раз, ти неймовірна людина, дякую тобі!!! Також сьогодні від нашої команди докупили солодких подарунків для всіх дітей та 4 подарунки для хлопців 10-12 років.
Сашко зробив діткам неймовірне свято і підняв настрій всім!!! Ви б бачили, як дивилися на Саню в костюмі і за кермом, та ще й в темних окулярах😂 Це було супер, а коли він вирішив екстрено зупинитися біля Дельфінарію, я взагалі не могла зрозуміти, що він задумав…??? А він побіг до входу, де стояла ялинка, і почав розважати дітей, які ходили біля ялинки;) Санька, ти просто супер!!! Дякую за чудовий день. Ще лишилося 4 подарунки, які ми не змогли вручити, бо мами забрали діток на відпочинок і повернуться тільки після Різдва!!!
Тож далі буде….. досвід ми вже маємо;)