Новорічна поїздка до бійців в зону АТО

29.12.2015, 12:35

Саме заради цих посмішок та щасливих оченят наших хлопчиків та справжніх чоловіків ми завжи просимо у Вас допомагати бійцям на фронт. Друзі, все доставлено, хлопці задоволені, усміхнені і вдячні, знаєте, після цього я розумію, що нам є, для чого жити!!!!
Звітуємо по фінансах.
Ця поїздка була особлива та святкова, завдяки Вам ми змогли зібрати потрібні речі, закупити подарунки на 13 підрозділів, частину подарунків ми відправляємо Новою поштою, бо до деяких бійців дуже тяжко проїхати (93бр., 19ОМБМ, 8 полк спецназу, Нац.гвардія, 501 ДШР, Прикордонники Маріуполя).
Особисто змогли провідати хлопців з 56  бр., 26 бригади (медики), 26 бригада (артилерія), 72 бр, 43 бригада, 81бр.)
Почну з ВЕЛИЧЕЗНОЇ подяки мережі автозаправок КЛО за надане паливо, Ви як завжди нас виручаєте. Окрема подяка Олені Бондаренко та її команді за солодкі подарунки, Дмитру Гурковському за надані кошти, Олені та Володимиру Шепелям за кошти, частина з яких пішли на форми, інша частина – на шоколадки і подарунки. Подяка Олександру Гріневецькому за вологі серветки, бритви, гелі для гоління та багато іншого. Подяка Ользі Ткаченко за кошти, які я теж частково витратила на форми, а частину – на дітей та подарунки для них. Велика подяка Кирилу Нікітченко за кошти!!! І велика подяка Наталії Селюк за знижку у розмірі 1500грн, яку Вона нам зробила на формах, і за надані балаклави на подарунки бійцям. Подяка Насті Осаченко та її мамі Юліїї за теплі шкарпетки для подарунків бійцям, і велике спасибі Лєді Івановій та її подрузі за солодощі та різні речі для хлопців. А ще величезна подяка моїй сестричці Лєні Нечаєвій за безсонні ночі, коли вона пекла та готувала «вкусняшки» для наших зайців з 56 бригади, готувала їм подарунки, які ми потім разом загортали в гарну упаковку та робили бантики, дякую Наташі Гембій за цукерки та допомогу у пакуванні. А також дякуємо за зефір та деякі подарунки від Руслєта Горового та його ДРУЗЯК.
Закуплено: 10 форм – 6000грн.
1 костюм горка – 1200грн. (закуплений трохи раніше для бійця 26бр.)
Солодощі, цукерки, мило, зубні пасти, мило господарське, посуд одноразовий, батарейки крона, вологі серветки, вафлі, насіння, книжки, цигарки, кава та ще деякі дрібниці та трохи коштів хлопцям на дорогу туди й назад, ремонт генератора – загальна сума 6628,00грн.
26 бр. (артилерія) отримали дуже важливу «ШТУКОВИНУ» – антену та додаткові приладдя до неї від Олександра, також бійці отримали “потрібні кнопочки” від Олександра Мартинюка і “Варта та Захист”, також печиво від Олександра Благого, солодкі подарунки та різні речі у вигляді індивідуальних подарунків, і також генератор, який ми відремонтували хлопцям і передали в цю поїздку.
56 бригада – ці ЗАЙЦІ отримали вкусняшки від Лєнчіка, індивідуальні подарунки, книжки, печиво та теплі штани від Олександра Благого.
26 бригада Медики – передано особистий вантаж від Марини Комаровї (рації та акумулятори), також хлопці отримали смаколики, печиво та подарунки від нас.
43 бригада – отримали каструлі та посуд від Кирила Нікітченка, індивідуальні подарунки від всіх Вас та нашої команди, солодощі, печиво і т.д.
72 бригада – отримали 10 теплих форм, індивідуальні подарунки, солодощі, печиво, і т.д., та деякі продукти, які слідом привіз екіпаж Володимира Петренка.
81 бригада – до них поїхав екіпаж Володимира Петренка, відвіз їм індивідуальні подарунки, продукти та різні зібрані речі.
93 бр., 8 полк, 501 ДШР, 19 ОМБП, 28бр, Нац.гвардія та Прикордонники Маріуполя
– отримають солодощі, вітаміни і подарунки від всіх Вас та нашої команди Новою поштою.