Хочеш – приєднуйся!

Чи є щось більш цінне за мирне небо над головою? Так, право обирати свій варіант майбутнього у своїй вільній державі. Саме за це право нині бореться вся наша країна: наші хоробрі захисники і захисниці на фронті та кожен свідомий українець у тилу. Що потрібно, щоб вибороти це право? Згуртуватись і спільними зусиллями наближати нашу перемогу. 

 

Тому український інтернет-провайдер Мережа Ланет разом з Благодійним Фондом АНТИТІЛА запустили спільну благодійну ініціативу «Переможний Гігабіт» для збору коштів нашим військовим. Усі зібрані кошти будуть витрачені на потреби української армії, яка щоденно наближає день визволення України від російських загарбників.

 

Як долучитись до благодійного збору?

Абоненти Мережі Ланет можуть це зробити двома способами:

 

 1. Оформити підписку на регулярні донати в особистому кабінеті абонента Мережі Ланет, де можна вибрати один із варіантів регулярного внеску (чи всі відразу) – 50, 100 або 200 грн щомісяця – у Благодійний Фонд АНТИТІЛА.

 

2. Підключивши акційний тариф WIN, поповнювати особистий рахунок. 100% коштів з будь-якого платежу, здійсненого як добровільну абонплату за тариф (суму внеску кожен визначає самостійно), буде перераховано в якості донату на армію.

Абоненти та всі охочі долучитись до збору також можуть взяти участь в конкурсних активностях на сторінках Мережі Ланет у Facebook та Instagram до 22.09.2022. Кожен репост конкурсних дописів — це додатково 1 гривня в Благодійний Фонд АНТИТІЛА.

Читайте детальніше як долучитись до благодійного збору на сайті Мережі Ланет https://www.lanet.ua/promos/peremozhemo-razom/

 

Разом до перемоги! Все буде Україна!