Допомога Збройним Силам України

Якість, швидкість, професійність – основні принципи команди волонтерів Антитіла, що забезпечує всім необхідним Збройні Сили України безпосередньо на передовій. З 2014 року, комунікуюючи напряму із командирами та бійцями, особисто перевіряючи перебуваючи в зоні бойових дій ми формуємо запити та доставляємо вантажі до рук отримувача в найгарячіші місця лінії фронту. Безпосередньо аналізуємо ситуації і потреби на місцях. Консультуємо і вчимо солдат користуватись сучасними засобами розвідки і спостереження. Особисто перевіряємо якість засобів захисту і медицини, контролюючи кожен крок від отримання потреби, до пошуку, придбання і доставки в найкоротші терміни.

УКРАЇНСЬКІ ВІЙСЬКОВІ ПОТРЕБУЮТЬ:

  • Сучасні електронні засоби для нічного спостереження і водіння авто
  • Літальні апарати для аеророзвідки і корегуванню вогню
  • Автівки і ремонт пошкоджених в бою транспортних засобів
  • Потужні засоби зв’язку і супутникові телефони
  • Тактична медицина
  • Амуніція, засоби захисту

Можна допомогти доставивши на наш склад амуніцію або медикаменти. Дзвоніть, наші менеджери скорегують вас, а якщо немає можливості, але ви хочете допомогти, у нас є розділ ПІДТРИМКА.

 

Ви можете долучитись, натиснувши на кнопку «Підтримати»

 

Задонатити на допомогу українській армії

 

Армія – наша сила. Ми пишаємося нашими воїнами і віримо, що вони захистять нас і нашу землю. Суворо дотримуючись понять оборони, солдати рухаються вперед і захищають мирне населення.

 

Проте армія потребує підтримки. Успіх у боях багато в чому залежить від кількості та якості боєприпасів. Отже, нашій армії потрібні сучасні боєприпаси, щоб протистояти ворогу. Коли іноземні громадяни жертвують українській армії, люди з усіх куточків світу співчувають нашому горю та заохочують армію рухатися вперед.

 

Ми знаємо, що люди з усього світу хочуть нас підтримати. Якщо ви робите донат на допомогу українській армії, ваш внесок:

  • сприятиме придушенню російської агресії;
  • це прояв співчуття до наших захисників;
  • допоможе придбати більше амуніції та медикаментів;
  • збереже одне життя .

 

Адже ви будете знати, що зробили свій внесок для перемоги і підтримали нашу націю.

 

Якщо у вас є питання про те, як пожертвувати на допомогу Збройним Силам України, ви у правильному місці. Ви можете зробити свій внесок у нашу армію прямо тут. Знайдіть кнопку у заголовку веб-сайту та натисніть на неї. Іноземні благодійники можуть використовувати банківські картки для перерахування грошей.

Наш благодійний фонд в Україні перебуває в тісному контакті з солдатами, що дозволяє перенаправляти пожертвувані кошти на найважливіші потреби. Ми оперативно реагуємо на звернення захисників і намагаємося забезпечити все необхідне.