Допомога Сергію Кушніру, бійцю АТО

20.12.2015, 08:44

Дуже важко на душі, коли ти бачиш чийсь біль, а допомогти нічим не можеш.
Сьогодні був дуже хороший, світлий день, який приносить людям добро, любов і розуміння того, що ти не самотній у цій країні. Що навколо нас є чесні та дуже порядні люди. Незважаючи на свої труднощі, вони готові прийти на допомогу.
Сьогодні для тяжко пораненого бійця АТО Кушніра Сергія від Ксюші Київської завезли шикарний засіб для пересування. Ця коляска невеликих розмірів, і вона вільно проходить у дверні отвори.
Тепер хоч по квартирі все ж таки можна буде Сергія перевозити, а не залишати його одного в кімнаті. Стан Сергія вкрай тяжкий, та батькам складно фінансово займатися лікуванням сина. Для тих, хто захоче допомогти батькам Сергія, я викладаю фото з реквізитами його мами.
http://tsn.ua/…/tyazhkoporanenogo-biycya-ato-vipisali-z-lik…
Також заїхали відвідати в інститут ортопедії бійця батальйону ОУН Артемчука Віталія.
Він 13.04.15 потрапив під обстріл під м. Піски. Внаслідок поранення знепритомнів і був взятий у полон. Після звільнення потрапив до Дніпра, потім до Одеси і зараз переведений до Києва. У Віталія пошкоджені око та нога. Лікарі чекають на результати аналізів, і потім буде лікування, а поки що ми з Оленою привезли вітаміни для зміцнення кісток. Здоровий Дух може бути лише у здоровому тілі.
Швидше одужуйте, наші дорогі хлопці!
Бути добру.