Допомога на передову та полоненим бійцям АТО

02.09.2015, 07:45

Ну От тепер трохи позвітуємо.
По перше звітую про відправку великих посилок з спальниками та деякими речами на Нацгвардію, дуже дякую Ольга Ткаченко та її друзям, які долучилися і допомогли фінансово, також хлопцям відправлено корисну літературу для бійців від Юр.сотні. речі та продукти від Ирина Крикун і Українців в Італії!!!
Також отримала фото звіт від 56 бригади, хлопці дякують за піддони Сергій Пахар!!!
Також хлопці з нацгвардіі отримали речі які ми їм відправляли на минулому тижні, передають Всім Вам велике спасибі. 54 бригада отримала ноутбук від Виталий Володин, і переказали подякувати тобі.
54 розвід.бат отримав бочку з самонагрівом та насос для подачі води, гелі для душу та ліки проти застуди від Ирини Крикун.
Медики з Батальону Кульчицького отримали 5 медичних сумок та Холодило Ігор медик отримав від нас подарунок на 2400грн., ми оплатили йому триденний медичний тренінг ТССС.
А тепер звітую про те, що нам вдалося зібрати на 30 чоловік які в полоні. Їхатиме до них Ярослав Жилкин та його команда.
По перше дякую Ирина Крикун і її команді, ось бачиш Ірчик, ми й не могли знати, що речі які ви передали ми віддали полонених хлопцям.
Дякую Олені Суєтовій, яка написала пост та кинула клич на допомогу в зборі речей.
Kate Bilyk відгукнулася та передали коробочку цигарок.
Аленині майстрині зібрали трохи шкарпеток.
Маша Бурдун від неї приїхали хлопці і привезли коробки та пакети з їжею та всякими смаколиками.
Олена Суєтова домовилася з волонтерами на фроловській та ми отримали 5 мішків зимового
б.у. одягу та велику сумку з б.у. взуттям.
Дякую нашому постійному помічнику Олександру на ринку Троєщина, за шапки та шкарпетки для хлопців. А наша зірочка Ольга Ткаченко закупила 30 пар взуття та ще дуже багато всього!!!
Тож друзі, якби не Ви…не знаю що б і робили.
Бачите, коли робимо все разом то зібрати багато речей за 2 дні, це взагалі раз плюнути!!!
Тож ми в машину Ярославу всі ці речі насилу поклали, ну поклали це я дуже м’яко сказала, ми їх просто втромбовували, навіть взуття витягали з сумки та просто по одному черевику закидали як могли, щоб Ярослав міг все довезти до їх авто, на якому вони поїдуть.
Долучайтеся, разом переможемо!!!
Щиро щиро завжди вдячні Вам!!!