Допомога на передову 26, 72 бригади

28.09.2015, 16:43

А ми продовжуємо працювати, не спиняємося ні на мить!!! Отримали фото звіт від 72 бригади, яким відправляли бензопилу, мастило до неї, активні навушники та багато різних дрібничок потрібних хлопцям Алексей Низамов дякував нам та всім Вам хто постійно допомогає, а ще завдяки Вам ми змогли придбати в 72 бригаду генератор, тож чекаємо хлопців у відпустку і вони не поїдуть вже на передок з пустими руками;) загрузимо по повній!!!
Також передали атлетичні пояси для артилеристів з 26 бригади Сергей Горбаченко бо важкі снаряди по 50 кг…і хлопці зривають спини, також передали цигарки та гелі для душу від Ольга Ткаченко та браслети паракорд від Олеся Стужук.
Закуплено пилосос для клініки Нодус, в якій лежать важкі хворі бійці АТО, пилосос нам допоміг придбати Назарчук Олег та Олег Калініченко.
Також передали медицину в шпиталь Волновахи та медикам Батальону Кульчицького, чекаємо фото звіти.
Також відправили генератор та різні речі сьогодні хлопцям в 56 бригаду нашим Зайчикам Роман Лащенко та Сергей Явор, тож чекайте на гостинці.
Також велика подяка Ольчику Ткаченко за цигарки, дощовики, гелі для душу та посуд для бійців.
Величезна подяка моїм друзям з Благодійного фонду “СЕРЦЕ УКРАЇНИ”Игорь Хрусталев , Віктору та їх команді за надану допомогу у вигляді ліків, медичних препаратів та цигарок для військових!!! Чекаємо на звіти від медиків та бійців!!!
Тож разом переможемо, долучайтеся, ми працюємо постійно за для миру в нашій країні!!!