Допомога медициною в шпиталь Волновахи

22.08.2015, 14:14

 

Ну ось друзі, медикаменти доставлено за призначенням. Спасибі Олександр Благій за закупівлю та доставку медицини, Сергій Горбаченко за постійну допомогу. Дякуємо всім Вам друзі, хто не залишається осторонь нашого спільного горя – війни!

Сьогодні був чудовий день, ми відвезли медицину тим, хто захищає нашу Україну. Але мене переповнюють почуття не від того, що ми всі дружньо намагаємося зробити все від нас залежне для наших хлопців на передовій. Ні це, безумовно, теж дуже надихає і нас, і хлопців, але ось те, що я побачив на стінах госпіталю у Волновасі, мене справді зворушило до глибини душі. З тією ніжністю і з тими особливими почуттями, з якими ці малюнки були розвішані на стінах госпіталю, багато про що говорить.
Люди потрапляючи до шпиталю потрапляють не тільки до лікувального закладу, вони потрапляють до Храму Душі, дитячої, чистої, повної живої сили та любові! І я думаю, що в цьому місці більше лікує ця справжня Любов, вона дає нашим хлопцям сили на одужання, а доблесні медики (низький вам уклін) лише закріплюють результат.
І ще трохи про наболіле. Проїжджаючи блок посади нас запитують хто ми та куди їдемо. Це стандартне питання, на яке ми стандартно відповідаємо, що ми волонтери і веземо медицину до госпіталю. Ось тут починається розрив мозку у дітей. Я так думаю, що вони чують- Ми веземо Ваше життя!
Далі не можна описати все словами, а треба просто дивитися у їхні очі.
Слава Україні та всім тим хто бореться за нашу свободу!