Допомога дітям.

18.08.2015, 14:47

Сьогодні наші постійні помічники Назарчук Олег Дмитрійович та Олег Калініченко які допомогають хлопцям на фронт, які ніколи не відмовляють в наших проханнях за бійців та про закупівлю необхідних речей на передову, сьогодні вони вчерговий раз зробили добру справу.
Сьогодні вони зібрали молодших братиків нашого бійця з 30 бр. до школи. Наш Сашка прийшов у відпустку, щоб допомогти батькові зібрати малих до школи, живуть вони дуже скромно, суто в чоловічому колективі, маму втратили кілька років тому.
Ось так батько намагається сам прогодувати родину, малих дітей, а тут ще й старшого на війну забрали…геть розгублена людина, геть збентежений тато, і тільки Сашко завжди позитивний, завжди нас втішить коли сумно, завжди скаже що в нього все гаразд.
Але прийшовши до нас під час відпустки, ми випадково почули розмову по телефону з батьком, він вийшов на вулицю і намагався заспокоїти його, що все буде гаразд, що він допоможе малим, що він знайде гроші і все купить дітям. Почувши це, нам стало сумно…і боляче від того, що дітям немає в чому йти до школи… Ми нічого не сказали Сашку, попили каву і він поїхав.
Ми з Лєною одразу подзвонили Олегу Дмитрійовичу і розповіли про ситуацію Сашка…побігли замовили малим рюкзаки, зошити, канцелярію, і все склали в рюкзаки кожному малому, потім набрали Сашка і попросили приїхати до нас на кілька хвилин з малими…вони приїхали всі разом з татом, ми ім вручили подарунки і повели далі в магазин за шкільною формою, вдягнули їх, купили сорочки, форми і ще деякі потрібні дрібнички.
Було море радості, діти розгубилися, вони навіть були налякані, що ім накупляли силу силенну речей….. А потім вони підійшли до Олега Дмитрііовича і щиро подякували за таку доброту та турботу, пообіцяли приносити тільки 12 балів, ну може 11, але не меньше.
Загальна сума на закупівлю речей та канцелярії для малих склала майже 5000грн., море радості та позитивних емоцій!!!
Я особисто від себе хочу подякувати Вам Олег Дмитрійович та Олег В’ячеславович за Вашу щедрість, за вашу турботу і постійну допомогу, сьогодні ви зробили щасливою цілу родину, ми дуже дякуємо Вам за це!!!
А ми друзі повинні і далі разом з вами підтримати фронт та мирне життя бійців, їм зараз важко, як нікому.