Допомога бійцям АТО

14.08.2015, 14:54

А в нас сьогодні три новини:
До нас приїздив Виталий Пастух, ми допомогли його брату в АТО гарною кікіморою та спальником, Віталій якось мені написав подякувати за допомогу і сказав, що він наш боржник…на що я йому й відповіла, що всі ми з вами разом боржники тих, хто служить, хто охороняє нас та наше мирне життя, в нас спільна справа і тільки разом ми зможемо перемогти, перемогти підтримуючи один одного, перемогти чесно, завдяки всім нам та дякуючи мужності наших бійців.
Віталій, ми дякуємо твоєму брату за мир, за спокій та за любов до України. Нехай ці речі зіслужать йому свою справу і здобудуть перемогу.
Також ми зібрали ще бійця, Ольга Ткаченко не хвилюйся, одягнули, взули та придбали все необхідне – берці, форму, 2 футболки, кофту – 2430грн. А ти дорогенька відпочинь хоч трохи і не хвилюйся, ми на підхваті.
Також придбали частину потрібних речей для нашого підопічного з розвідки, берці суперові, кобура, окуляри – 1850грн.
Тепер лишилося закупити ПНВ 3 шт. , 2 на 57 бр., і один на 28 бригаду, це майже 15000грн., на рахунку майже пусто, тому якщо кожен хоч трошки, так і зберемо, бо в хлопців там зараз гаряче…допомагайте хто може та має бажання, ми вдячні кожному. Бо нас багато, а Україна в нас одна.