Аеророзробка

Аеророзробка – це науково-технічний напрямок Благодійного Фонду “АНТИТІЛА”, з підтримки інноваційних технічних розробок, у галузі роботехніки та авіабудування для військового застосування.

 

 

 

 

В роботі на різних стадіях готовності є вже три основних проекти:

 

 

 

 

1. БПА квадрокоптер з можливістю живлення з землі. Основна задача цього БПЛА – підняття на висоту 50-80 метрів на тривалий час з корисним навантаженням: ретранслятор ліній зв’язку, камера спостереження, модуль РЕБ або модуль виявлення ворожих БПЛА.
Ступінь готовності фінальний: завершення випробувань.

 

2. БПА висотний літак дальнього радіусу дії, призначений для виконання завдань як розвідник, легкий бомбардувальник, камікадзе або фальшива ціль для ППО. Розмах крил 3м, дальність польоту до 200 км, висота польоту до 6 км, тривалість польоту до 2,5 годин.
Ступінь готовності: середній, підготовка до льотних випробувань.

 

3. БПА проект “Крампус”, проект-сюрприз, деталі якого ми зможемо розкрити лише після перших бойових випробувань. Нехай росіяни першими оцінять роботу цього сюрпризу 😉
Ступінь готовності: висока, підготовка до випробувань.

 

Як показав досвід бойових дій, у сучасній війні важливу роль відіграє кількість, та якість безпілотних роботизованих засобів розвідки, та вогневого ураження, що літають, їздять та плавають.
В цій війні кожен вносить свій вклад у перемогу: хтось із зброєю в руках, хтось збирає хліб, лікує в лікарнях чи ремонтує дороги. Всі ланки важливі і група українських науковців роблять те, що найкраще вміють – створюють нове.
Їх мета і завдання – розробка, побудова та виробництво таких безпілотних апаратів, в такій кількості та якості, щоб надати захисникам суттєву технічну перевагу на полі бою. Для досягнення цієї мети об’єднались українські інженери, приладобудівники, програмісти та інженери транспортного будування. Мінімальна вартість та ефективні технічні рішення дозволять нам зробити свій внесок у поразку росії в цій війні, що принесе мир в Україну та наші домівки.