365 днів опору та протистояння

24.02.2023, 19:38

365 днів подвигів та відчайдушної боротьби.

365 днів неймовірної сили духу та непохитної віри.

365 днів…

Цей рік змінив кожного з нас. 

Змістив пріоритети, оголив цінності та показав, що справді важливе.

 

Військове волонтерство музикантів гурту “Антитіла” розпочалася ще навесні 2014 року з волонтерського об’єднання “Вільні.юа”. За два дні до повномасштабного російського вторгнення, 22 лютого 2022-го, музиканти вступили до лав Територіальної оборони у складі 130 батальйону. Волонтерське ж крило реформувалось і з серпня продовжило діяльність як Благодійний фонд “Антитіла”.

 

Особистий досвід – участь у бойових діях, багаторічне військове волонтерство, безпосередні звʼязки з силами оборони та пряма комунікація з бійцями підрозділів ЗСУ – дозволяє нам якнайглибше розуміти потреби армії, ґрунтовно вивчати актуальні запити, часто їх випереджаючи, професійно підходити до вирішення проблем та досягати ефективних, якісних результатів.

 

Наразі Фонд реалізовує три основних проєкти.

 

Проєкт “Допомога ЗСУ” має на меті забезпечувати військових активного фронту засобами розвідки, тактичного зв’язку та ураження і тактичною медициною. Лікарень і мобільних госпіталів – необхідним облаштуванням та медичними засобами. 

У межах цього проєкту також діє ініціатива  “Антидрон від Антитіл”. Ми вже придбали та передали на потреби армії 5 литовських комплектів – рушниці SkyWiper EDM4S та детектори дронів Wingman100. Наступна партія буде закуплена найближчим часом.

 

Проєкт “Ремонт для ЗСУ” полягає у відновленні автомобілів, військової важкої та бронетанкової техніки, які зазнають пошкоджень від ворожих обстрілів, або ж здобуваються в бою як трофеї. З квітня 2022 року волонтери Фонду евакуювали, відремонтували, пофарбували та доставили на позиції понад 120 автівок: джипів, пікапів, бронемобілів, карет швидкої допомоги, а також 1 МТ-ЛБ та 9 одиниць важкої військової техніки.

 

Проєкт “Допомога дітям 130 бТРО” діє з метою підтримки та емоційної реабілітації дітей загиблих Героїв 130 батальйону, у якому служать музиканти гурту «Антитіла».

Результати роботи Фонду за останніх 7 місяців мовою цифр це:

– 14 000 000 грн – на потреби армії,

– понад 1 000 000 грн – на підтримку дітей загиблих Героїв 130 бТРО, у тому числі організація 10-денного табору для дітей в Карпатах,

– понад 200 тонн гуманітарної допомоги – у прифронтові та деокуповані міста,

– більш як 40 поїздок із вантажами та транспортом – для військових підрозділів у гарячі точки,

– понад 120 авто та 10 одиниць важкої військової техніки – відремонтовано та повернуто на передову,

– 5 антидронових комплексів – передано для військових та ще 5 – найближчим часом.

 

Ми пишаємося своїм високим рівнем довіри та здобутою партнерською підтримкою вже рідних організацій: Група Компаній “Автострада”, DC Link Group, Helsi, Гігабітна Мережа Ланет, Таврійські Ігри, Dity.Help, Львівська Майстерня Шоколаду та ін. У співпраці було акумульовано близько 6 000 000 грн на реалізацію різних проєктів Фонду.

 

Партнерські ініціативи “Купи книжку – допоможи ЗСУ” та “Лоти Проти” діють як додатковий інструмент залучення ресурсів на підтримку українського війська. Наразі шляхом продажу книжок вдалося зібрати 422 000. А також через платформу онлайн-аукціону конвертувати перелік різноманітних трофеїв з фронту у 164 000 гривень на потреби армії.

 

Завжди поруч з українським народом!

Працюємо на Перемогу!

Віримо у ЗСУ!

Слава Україні!