28.04.2022, Харків, Лисичанськ, Авдіївка, Мар’їнка, Курахово…

28.04.2022, 01:00

28.04 – доставка вантажу для ЗСУ у Харкові, Лисичанську, Авдіївці, Мар’їнці та Курахово.

В Харкові забезпечено цивільний гуманітарний штаб необхідною провізією та засобами гігієни, і також евакуаційний підрозділ 130 батальйону ТРО – амуніцією, тактичною медициною та енергетичними напоями, вагою 1 тонна, від наших партнерів – “Hell Energy”.

В Донецькій області, 24 Окремій Механізованій Бригаді імені короля Данила Галицького, яка вже понад рік стійко утримує позиції на сході України, було передано: коліматорні приціли, сонячні панелі, генератор, тактичні аптечки, військову форму та взуття.

Також забезпечили 198 окремий батальйон ТРО м. Сватове, який виконував завдання у Лисичанську, тепловізором, раціями, військовою формою, тактичними аптечками, захисною та тактичною амуніцією (плитоноски, каски, рукавиці, розгрузки, наколінники), маскувальними сітками.

Також в рамках цієї поїздки вперше відвідали бійців 54 Окремої Механізованої Бригади імені гетьмана Івана Мазепи – у Курахово та Мар’їнці, яка була звільнена за тиждень до нашого приїзду. Бійцям були передані тепловізори та вантаж від наших постійних партнерів – Оборони Полтави.