06.04.-09.04.2022, Лисичанськ та перші поїздки у Східному напрямку

09.04.2022, 00:32

З початку квітня 2022 року, під час військової агресії росії проти України, волонтери благодійного фонду «Антитіла» регулярно, кілька разів на тиждень, місяцями здійснюють поїздки на Донбас.

Серед наших завдань – забезпечення бійців амуніцією і засобами захисту на всіх активних ділянках фронту Східного напрямку, комплектування сучасними медичними апаратами виїзних мобільних госпіталів, лікарень, і також забезпечення гуманітарних штабів.

Перші поїздки відбулися 6 та 9 квітня, у Лисичанськ для Луганщини (Сєвєродонецьк, Попасна, Золоте тощо).

За ціль було поставлено формування необхідного стратегічного запасу, і також забезпечення усім необхідним бійців Лисичанського ТРО.

Вантаж обох поїздок складався із військової амуніції, генераторів, бензопил, захисного спорядження, провізії та засобів гігієни.

Після другої поїздки в Лисичанськ БФ «АНТИТІЛА» почав довгострокову співпрацю з волонтерською організацією «Оборона Полтави». Як і ми, Полтавські волонтери займаються активним забезпеченням Харкова та Східного напрямку, і передача цих вантажів здійснювалась екіпажами БФ «Антитіла», – через тих, хто гарантовано доставляє необіхідне, вчасно і будь-яку точку зони бойових дій.